3 GUNS by STORMS

Johny jako nasz “rasowy” tester przeszedł tor 3Guns STORMS. Cóż spieprzył wszystko, co mógł od postawy strzeleckiej, której nie było, marszu do przodu inaczej niż pieta palce, chwytu broni, oddawaniu strzału w chwili, gdy nie stał na dwóch nogach o innych błędach już nie piszemy, aby się nie załamał nasz tester. Pytanie, które się nasuwa. Dlaczego trafiał za pierwszym razem w cel skoro popełnił tak wiele “błędów” z tak zwanych “fundamentów strzelania”? Odpowiedź jest prosta “fundamenty strzelania” są ważne w pierwszym etapie szkolenia strzeleckiego “trening robota, każdy dryl uczymy powoli i dokładnie aż do pełnego opanowania, oraz podstaw bezpiecznego posługiwania się bronią i niezrobieniu krzywdy sobie czy innych osób na strzelnicy lub poza nią”. Johny to kompletny strzelec nie boi się zajęć Force On Force, strzela się z nami i świetnie sobie radzi. On wie i potrafi dostosować swoje “dryle” zależnie czy jest na zawodach sportowych czy na treningu ze strzelectwa obronnego. Po zaliczeniu etapu “robotyki” trzeba sobie zadać sobie pytanie czy zostaję “robotem” i doskonalę się w tym, co poznałem na etapie wstępnym (poprawiam szybkość wykonywanych technik, oraz wszystkich detali z “fundamentów strzelania”), Każda droga jest dobra musisz być tylko świadomy, że jak na zawodach sportowych tzw “szybki palec jest bardzo ważny”, to rozwiązując sytuację niebezpieczną przy użyciu broni “na ulicy” dużo ważniejsze jest:

BĄDZ ŚWIADOM OTOCZENIA-ROZPOZNAJ ZAGROŻENIE-OCEŃ SYTUACJĘ-WYDAJ ODPOWIEDNIE KOMENDY-DZIAŁAJ ZDECYDOWANIE-UŻYJ BRONI LUB NIE, KAŻDA REAKCJA JEST DOBRA. LECZ PAMIĘTAJ KAŻDA NIESIE ZA SOBĄ KONSEKWENCJE!!!!!!!.

Tego właśnie uczymy na naszych treningach. Podczas rozwiązywania sytuacji niebezpiecznej przy użyciu broni NIE MA SUPER SZYBKICH DRYLI, NIE MA TEŻ NAJLEPSZYCH DRYLI, które TAK są ważne na pewnym etapie szkolenia. Tu masz zrobić wszystko, aby przetrwać a tego nie nauczysz się strzelając do tarcz kartonowych i wyobrażając sobie, że dzięki swojej szybkości i znajomości pięknych dryli przetrwasz. Przetwasz jak będziesz umial walczyć a nie tylko szybko strzelać. Przyjedz do nas i sprawdź Swoje “super dryle”!!!!!!! Zapraszamy każdego kto pragnie zwiększyć swoją świadomość strzelecką obrony przy użyciu broni palnej na nasze treningi. Wkrótce ruszamy z treningami w Warszawie.

PZDR STORMS