CAR, FIGHT, RUN !

Wspólne strzelanie z kolegami w miłej atmosferze w niedzielne popołudnie. Pakujecie sprzęt do bagażnika i chcecie wracać do domu. Jednak ktoś chce to wam zburzyć jak domek z kart. Kto ? Tego nie wiecie ale wyczuwacie że coś jest nie tak. Koledzy dają sygnał że czterech typów jakoś nerwowo na was zerka i zaczynają rozchodzić się na 3 strony otaczając wasze auto. Intuicja podpowiada że zaraz się zacznie coś nie dobrego. Nagle ktoś zauważa że goście wyciągają coś co przypomina broń ! TAK to jest BROŃ !

Byłeś pewnie na szkoleniu na autach lub oglądałeś youtuba i wiesz że w aucie jest jak w klatce. Wiesz też z tego samego youtuba że auto nie stanowi żadnej ochrony, ale wiesz że lepiej mieć cokolowiek niż nic jako przesłonę. Ta sama wiedza podpowiada Ci że silnik jest najlepszą ochroną, ale jest was czterech i wszyscy się tam nie zmieścicie. Musicie się zdecydować co robić ale czasu macie mało lub nawet wcale. I ta myśl że w aucie masz swojego ukochanego AR- a którego nie chcesz przecież oddać gangusowi.

Możesz próbować strzelać z auta w pierwszej chwili ale jak chybisz a oni nie to co wtedy? Szybka decyzja – i pada komenda- Z auta ! Wyskakujesz z auta jak pocisk z lufy i patrzysz co się dzieje. Błyskawiczne rozpoznanie celu i zaczyna się walka. Oni mają broń i nie będą łaskawi dla Ciebie i Twoich kolegów. Musisz walczyć o życie. Zaczyna się strzelanina. Na szczęście w porę wychwyciliście zagrożenie i przejmujesz inicjatywę ogniową. Przyszpilasz ich i kontrolujesz a w tym czasie koledzy wyciągają karabinki aby zwiększyć siłę ognia. Uff ! Udało się ! Całkowicie kontrolowaliście sytuację tym razem, bo mieliście szczęście i świadomość sytuacyjną. A co by były gdybyście tego nie mieli ? Oglądaj nasz następny film ! Wkrótce szkolenie właśnie z tego typu sytuacji która przydarzyła się naszej ekipe. Tym razem atakowały nas mtargets.com ale dla Was przygotowaliśmy coś ekstra ! Co ? Obserwujcie nasz profil na FB oraz stronę internetową !

Pozdro!

STORMS i przyjaciele