Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Weekendowe szkolenie reagowania w syt. kryzysowych dla kobiet

26 stycznia 2019 @ 18:00 - 27 stycznia 2019 @ 15:00

instruktor wero stormspoland forceonforce samoobrona dla kobiet

Mam przyjemność współorganizowania pierwszego tego typu szkolenia “Force-on-Force” dedykowanego tylko i wyłącznie dla Pań. Będzie ono realizowane koło Wrocławia w Dobroszycach w ostatni weekend stycznia. Chciałabym serdecznie zaprosić Panie na wspólny wyjazd i dobrą, pouczającą zabawę!

Czym jest Force-on-Force?
Symulacja sytuacji zagrożenia z użyciem broni i amunicji treningowej oraz walki wręcz. Realizm scenariuszy umożliwia najskuteczniejszy sposób nauki samoobrony.

Dla kogo jest to szkolenie? Dla każdej kobiety, która:
– chce zwiększyć swoją pewność siebie i nabyć umiejętności prawidłowego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia,
– nosi na co dzień broń, ale na szkoleniu odnajdą się kobiety bez dużego obycia z bronią palną i takie Panie również serdecznie zapraszamy!

Ile kosztuje szkolenie?
Cena szkolenia to 625 zł.

Co wchodzi w cenę szkolenia?
– Przez dwa dni mamy do dyspozycji cały obiekt szkoleniowy stworzony przez grupę STORMS,
– Do naszej dyspozycji są pistolety i karabinki symulacyjne, z użyciem amunicji pudrowej (nie jest to amunicja ostra),
– Amunicja pudrowa, której ilość nie jest limitowana,
– Maski ochronne, kabury,
– Naszymi instruktorami będą byli operatorzy zespołów bojowych GROM,
– Będzie obecnych około 4 “pozorantów” czyli osoby które będą stwarzały realne sytuacje zagrożenia jak w parku, restauracji, na ulicy, czy supermarkecie.

Jak się zapisać?
Kliknij w wydarzeniu, że weźmiesz udział, bądź napisz maila na weronika@instruktorwero.com, wówczas prześlę Tobie więcej informacji na temat harmonogramu jak i sposobu płatności.

To szkolenie jest dla Was okazją do oderwania się od codziennej rutyny i daje możliwość sprawdzenia się w realnych sytuacjach zagrożenia. Będzie trochę adrenaliny i dla odważnych – “męskich” zadań bojowych. Postaram się zorganizować wspólny, tańszy nocleg w okolicy, jak również mogę pomóc w transporcie do Wrocławia.

Nie musisz być mistrzynią walki wręcz, by móc uratować siebie oraz swoich bliskich. Pamiętaj! Na odpowiednią reakcję masz tylko chwilę!
Do zobaczenia!
Wero

Organizatorzy

STORMS
https://www.facebook.com/instruktorwero/?eid=ARAPXYuuyP9pVoQxmOfeX_lMWj1WyZui6X1WWogJQ7rJguFaw8OEyldwxPUHRZ3KW0mol1jcMP9d3Shd

Miejsce

Dobroszyce
ul. Wrocławska 53
Dobroszyce 51'15.09'N, 17'19.65'E, woj. Dolnośląskie 56-410
+ Google Map

Ta strona używa Ciasteczek (Cookie) oraz Google Analytics. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.