NTS Grudziądz ROZPOZNANIE CELU

Bez zbędnego pierdzielenia. Nasz pierwszy trening łączący strzelanie z broni “ostrej” z bronią treningową podczas treningu z NTS Grudziadz Sport Team. Wkrótce pokażemy następne filmiki z naszymi nowymi zadaniami strzeleckimi, oczywiście tylko i wyłącznie z zakresu strzelectwa OBRONNEGO!!!!!!! TEORIA to jedno PRAKTYKA to drugie!!!!!!! Tak samo jak strzelanie SPORTOWE i strzelanie OBRONNE!!!!!!! Dwa odmienne strzelania połączone wspólnym elementem którym jest broń.
Jeśli już posiadasz teoretyczną wiedze w tym zakresie zapraszamy do na. Pokażemy jak umiejętnie połączyć TEORIĘ z PRAKTYKĄ.
Pewnie będzie bolało (tak jak widząc na filmiku), no ale wszyscy wiedzą że:

…….”BÓL to NAJLEPSZY NAUCZYCIEL…….”

Oczywiście jeśli się z nami nie zgadzasz SERDECZNIE zapraszamy do nas na trening, też z przyjemnością się czegoś nauczymy, ewentualnie wymienimy się doświadczeniem.

!!!!!!! Nie bądź “ciepłą kluchą” DOŁĄCZ DO NAS !!!!!!!

!!!!!!!Nasze najbliższe treningi w linkach poniżej!!!!!!!

!!!!!!! Close Engagement Shooter !!!!!!! klikaj i dołącz do nas !!!!!!!

Szkolenie jest dedykowane głównie do posiadaczy broni i instruktorów strzelectwa ceniących bezpieczeństwo swoje i osób postronnych.

Nie będziemy was uczyć jak być najszybszym na dzikim zachodzie (POLSKA to kraj bezpieczny), jak trafiać komara w jaja, ale skupimy się na tym jak poprawnie:

– podejmować decyzje
– identyfikować cel
– przechodzić z walki do strzelania i odwrotnie
– jak nie stracić broni w walce

I co ważne!!!!!!!

!!!!!!!POCZUJECIE NA WŁASNEJ SKÓRZE CO TO ZNACZY ROZWIĄZYWAĆ “SYTUACJE” POD WPŁYWEM STRESU I DUŻEGO ZMĘCZENIA!!!!!!!

Jeśli myślisz że to będzie kolejne szkolenie dla “ciepłych kluch” to lepiej sobie odpuść…BĘDZIE CIĘŻKO, BRUDNO I BOLEŚNIE.

Dodatkowo przećwiczyliśmy pierwszy raz ćwiczenie z ataku trzech osób na przypadkową osobę (która posiadała broń). To ćwiczenie jak i wiele innych zastosujemy na szkoleniu Close Engagement Shooter. Filmik pokazujący nasze ćwiczenie poniżej.

PZDR STORMS – BÓL!!!!!!!