O nas

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy Sobą. Nie udajemy, do bólu prawdziwi, nie lubimy fałszu, nie wciskamy kitu !

„Drużna A” dwudziestego pierwszego wieku. Masz kłopoty, nie możesz znaleźć drogi w swoim życiu strzeleckim? My postaramy się ją z Tobą znaleźć. Jesteśmy pasjonatami strzelectwa z mottem że strzelanie nie musi być nudne i sztywne jak „pal Azji”.

Co robimy?

Przede wszystkim strzelamy! Prowadzimy różnego rodzaju warsztaty strzeleckie od podstawowych do bardzo zaawansowanych poziomów. Specjalizujemy się w systemie FORCE ON FORCE. Jak pierwsi w Polsce na szeroką skalę zaczęliśmy używać markerów RAM z amunicją pudrową w naszych treningach. Uczymy samoobrony, surviawalu, przetrwania w otaczającym nas świecie. Mamy całe spektrum programów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Team

 Zima – Były żołnierz jednostki GROM. Stara, twarda szkoła bez zbędnego pier…lenia podchodzi do tematu nauczania strzelania,taktyki, samoobrony. Ma być prosto i skutecznie !

 Stachu – Kapitalista który patrzy na to żeby kasa się zgadzała. Logistyk naszej ekipy i organizator wszystkiego co się da zorganizować.

 Majster – Naprawi wszystko co się da naprawić. Ostoja spokoju, wyważenia.

 Johny – Człowiek od zabezpieczenia cybernetycznego, Jego język „IT” rozumie tylko jego komputer. Operator drona.

 Stachu, Majster i Johny po wylaniu setek litrów potu na treningach z Zimą według jego sposobu nauczania stali się instruktorami strzelectwa i nie tylko w naszej drużynie.

Pamiętajcie że najważniejszy jest Dystans, dystans albo wszyscy umrzemy !