STORMS na NOCNEJ STRAŻY IV

Zanim się zjawiliśmy przećwiczyliśmy kilka magicznych technik aby wszystko zagrało tak jak powinno. Przygotowaliśmy tor z Rozpoznania Celu (Dobry? Zły? Brzydki?) . Celem naszym był przede wszystkim dobra zabawa, ale też nauka (jak na każdym naszym szkoleniu). Wiemy że dużo lepiej człowiek przyswaja wiedzę po przez zabawę. Nie lubimy sztywniactwa. Człowiek sztywny to człowiek który nie myśli elastycznie. Jest zamknięty w tym co wie i zna i nic nowego do niego nie dociera. My o tym wiemy dzięki naszym treningom Force On Force gdzie możemy sobie pozwolić na dużo. Dzięki błędą podczas szkolenia na broni treningowej wiemy na ile możemy sobie pozwolić aby bezpiecznie odbyć trening strzelecki z broni “ostrej”.

STORMS MTARGETS VETERANSCAFE Wcześnie rano “12:00” zameldowali się na strzelnincy FSO w WARSZAWIE. A że nie lubimy siedzieć bezczynnie postanowiliśmy sobie troszkę pobawić się strzelaniem i wszystkim co z nim związane.

Jak to my w STORMS mówimy są trzy typy strzelców

  1. Strzelec który strzela nie koniecznie trafia w cel;
  2. Strzelec który strzela i trafia w cel;
  3. Strzelec który strzela, trafia i potrafi zadziałać bronią w sytuacji zagrożenia (i wcale nie chodzi nam tu o oddanie strzału w kierunku zagrożenia !!!!!!!)

Każdy musi sobie sam odpowiedzieć do której grupy należy. My w naszych STORMS – owych szkoleniach strzeleckich czy szkoleniach force on force koncentrujemy się na punkcie numer 3. Rozpoznanie celu i odpowiednia reakcja na zagrożenie to nasz główny cel.
Dlatego na naszych zajęciach uczymy ludzi SWIADOMOŚCI OTOCZENIA, UMIEJĘTNOŚCI TRZYMANIA DYSTANSU, NIE STRUGANIA RAMBO, WŁAŚCIWEGO ROZPOZNANIA CELU a przede wszystkim MYŚLENIA (Szkolenie takie nie trwa to jeden dzień!!!!!!! ono trwa cały czas!!!!!!!, nawet po zakończeniu szkolenia!!!!!!!).

Czekamy na was na naszych szkoleniach. PZDR STORMS